SIKÇA SORULAN SORULAR

1-Nasıl rezervasyon alabilirim?

İnternet sitemizdeki rezervasyon panelinden size uygun gün ve saati seçer, isim, telefon ve kaç kişi geleceğinizi soran formumuzu doldurup rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. (Kaç kişi geleceğinizi değiştirebilirsiniz, illa orada yazan rakam olmak zorunda değil.) veya internet olmayan bir yerdeyseniz telefon numaramızdan bize ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

2-Oyun sırasında fotoğraf çekilmesi veya video kaydı alınması neden yasak?

Oyunun içeriği hakkında sizden sonra gelecek oyunculara bilgi, fikir verip oyunun heyecanını kaybettireceği için yasaktır.

3-Kimler için oyun uygun değildir?

Oyun karanlıkta oynandığı ve korku öğeleri içerdiği için, karanlık korkusu, kapalı olan fobisi, panik atağı ve ona benzer psikolojik rahatsızlıkları, kalp-tansiyon hastaları için uygun değildir. Ayrıca oyunda bolca merdiven inip- çıkılacağını düşünürsek yürüme engeli olan kişiler içinde uygun değildir.
 
4-Oyuna girdim ve korku temalarından rahatsız oldum. Oyundan çıkma şansım var mı?

Tabi ki. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçer ve oyun sonlandırılabilir.

5-Merdivenlerde veya oyun içinde herhangi bir kaza geçirirsem ne olacak?

Oyun durdurulup müdahale edilir. Ancak yaşanan kazadan tamamen oyuncu sorumludur. Dikkatli davranıldığı sürece ‘kendi evinizde’ başınıza gelebilecek bir kazadan daha fazlasının başınıza gelmesi mümkün değildir.

6-Oyun sırasında yiyecek ve içecek olabilir mi yanımda?

Tavsiye etmiyoruz. Belki en fazla su.

7-Oyuna erken geldiğimizde ev içinde dinlenebileceğimiz, oyunu bekleyebileceğimiz bir alan var mı?

Maalesef, oyundan en fazla 5 dakika önce gelmeniz durumda oyun başlar. Daha erken gelirseniz ev için dinlenebileceğiniz bir alan yok. Kapının önünde bekleyebilirsiniz veya sokağımızda sizi ağırlamaktan memnun olacak pek çok mekan var onlardan birinde bekleyebilirsiniz.